Quantum sloupová vrtačka B 25 3008253

Cena: 13 990,0 Kč
Uvedená cena bez DPH
Kód produktu: 3008253
Dostupnost: Na skladě je více než 5 produktů.
Celková cena bez DPH
13 990,0 Kč
kusy
 
 

Quantum sloupová vrtačka B 25 3008253

Vřeteno s přesnými kuličkovými ložisky. Kvalitní rychloupínací hlavička quantum s házivostí <0,09 mm v základní výbavě. Dlouhé ergonomicky konstruované rukojeti se “Softgrip” pro práci bez prokluzu. Hloubkový doraz. Přesně obrobený pracovní stůl s drážkami jdoucími příčně, je sklopný od -45° do +45° a otočný o 360°. Masívní, silně dimenzovaná základní deska s drážkami, na spodní straně žebrovaná. T-matice sériově pro upevnění svěráku. Pohodlný hlavní vypínač v krytí IP 54 s nulovým spouštěčem a uzamykatelným nouzovým vypínačem. Snadná ovladatelnost zepředu. Vačkový přepínačem chodu vpravo-vlevo. Tiché a výkonné hliníkové elektromotory. Velmi klidný chod díky hliníkovým řemenicím s broušenými drážkovými unášeči. Výrazně zlepšený přenos síly a mnohem menší výkonová ztráta díky kvalitním ozubeným řemenům. Optimální poměr cena/výkon.

 

 - Tato stolní vrtačka B 25 má zepředu snadno přístupný bezpečný vypínač v krytí IP 54 s nulovým spínačem a uzamykatelným nouzovým vypínačem.

 - Snížená hlučnost díky hlinikovým řemenicíms broušenými šestizubými unáčeči. Výrazně lepší přenos síly a značně snížená ztráta výkonu díky kvalitním ozubeným řemenům.

 - Vřeteno s přesmýni kuličkovými ložisky. Standardně kvalitní rychloupínací vrtací hlavička Quantum.

 - Páka posuvu pinoly ergonimicky konstruována a vybavená rukojetí 'SOFTGRIP". Hloubkový doraz.

Vrtačky stolní, sloupové, převodové, magnetické. Neváhejte nás kontaktovat: +420 605 277 628
 

Hlavní menu

Kategorie

Další služby

Optimum sloupová vrtačka Opti B 33 Pro 3003333

Kvalitní sloupová vrtačka - spolehlivá a přesná. Sloupová vrtačka OPTI B 33 Pro nyní za akční cenu. 

Sloupová vrtačka Opti B 40 GSP

AKCE!
Profesionální sloupová vrtačka s převodovým soukolím, elektromagnetickým spínáním strojního posuvu vřetene, závitovým cyklem a chlazením.

INFORMUJTE SE O DALŠÍCH VÝHODÁCH NÁKUPU U NÁS! Stolní vrtačka vysoké kvality - spolehlivá a přesná. Stolní vrtačka OPTI B 17 Pro nyní za akční cenu.