Optimum sloupová vrtačka Opti B 30 BS Vario 3021303

Cena: 94 990,0 Kč
Uvedená cena bez DPH
Kód produktu: 3021303
Dostupnost: Na skladě je více než 5 produktů.
Celková cena bez DPH
94 990,0 Kč
kusy
 
 

Optimum sloupová vrtačka Opti B 30 BS Vario 3021303

Digitální odměřování hloubky s přesností 0,01 mm. Digitální zobrazení otáček vřetene. Plynulá změna otáček. Přepínač otáček vpravo-vlevo. Závitovací cyklus. Automatické zapnutí a vypnutí. Jednoduchá výměna nástrojů pomocí vyražeče. Osvětlení pracovního stolu. Integrované chlazení. Zesílená objímka stolu. Velmi tichý chod díky kvalitnímu provedení elektromotoru s dobrou charakteristikou regulace. Vřeteno s přesnými kuličkovými ložisky. Snížená hlučnost díky hliníkovým řemenicím s broušenými drážkovými unašeči. Velmi kvalitní klínový řemen Gates 7M poskytuje výrazně lepší přenos síly bez prokluzu. Ozubená tyč pro výškové nastavení stolu. Nastavení hloubky vrtání. Masivní, dobře dimenzovaná základna s T-drážkami, na zadní straně žebrovaná. Výškově přestavitelný ochranný štít proti odlétajícím třískám vybaven koncovým mikrospínačem. Vrtací hloubka 125 mm. Tříramenná páka posuvu z oceli. Snadný přístup k ovládacím prvkům na panelu. Optimální poměr cena/výkon. Trvalá hodnota.

 

Vrtačky stolní, sloupové, převodové, magnetické. Neváhejte nás kontaktovat: +420 605 277 628
 

Hlavní menu

Kategorie

Další služby

Optimum sloupová vrtačka Opti B 33 Pro 3003333

Kvalitní sloupová vrtačka - spolehlivá a přesná. Sloupová vrtačka OPTI B 33 Pro nyní za akční cenu. 

Sloupová vrtačka Opti B 40 GSP

AKCE!
Profesionální sloupová vrtačka s převodovým soukolím, elektromagnetickým spínáním strojního posuvu vřetene, závitovým cyklem a chlazením.

INFORMUJTE SE O DALŠÍCH VÝHODÁCH NÁKUPU U NÁS! Stolní vrtačka vysoké kvality - spolehlivá a přesná. Stolní vrtačka OPTI B 17 Pro nyní za akční cenu.