CNC frézka CY-VM650

Cena: 1 399 990,0 Kč
Uvedená cena bez DPH
Kód produktu: CY-VM650
Dostupnost: Neznámá dostupnost, kontaktujte prodejce.
Celková cena bez DPH
1 399 990,0 Kč
kusy
 
 

CNC frézka CY-VM650

CNC frézka CY-VM650 řady VMC/VML se vyznačuje velmi tuhou konstrukcí se svislým mostovým rámem, širokým obráběcím rozsahem, vysokou stabilitou, rychlostí, spolehlivostí a stabilní teplotou vřetenového systému. Rám stroje a hlavní díly jsou odlitky, což zaručuje vynikající stabilitu materiálu a dlouhodobý provoz bez deformací. Tato série strojů je vhodná pro frézování, vrtání, vystružování, vyvrtávání a závitování. Využití nalézají zejména v automobilovém průmyslu, motocyklovém průmyslu a pří výrobě speciálních nástrojů, které jsou složitých tvarů jako dvourozměrné nebo třírozměrné dutiny forem. Stroj je vhodný pro sériovou malých až středních objemů, ale také pro velkovýrobu. Použití těchto strojů znamená úsporu technického vybavení, zkrácení přípravných časů pro výrobu, zaručuje kvalitu výrobků a podstatně zlepšuje produktivitu. Pro pohon os a vřetene jsou standardně použity servomotory FANUC. Kroutící moment mezi pohony os a kuličkovými šrouby je přenášen pružnými spojkami. Velmi přesné předepnuté kuličkové šrouby ve všech osách zajišťují přesnost a eliminují chyby polohování. Kužel vřetene je vybaven vzduchovým ofukem, který zabraňuje usazování nečistot. Kompletní uzavření stroje chrání před ostřikem a chladící kapalina a třísky jsou účinně odváděny, tak aby pracovní prostor zůstal stále čistý. Odplavování třísek z pracovního prostoru zajišťují přídavné trysky. Vertikální obráběcí centra jsou dostupná ve dvou základních provedeních: -VMC - kluzné vedení -VML - lineární vedení Stroj disponuje certifikáty ISO 9001 a ISO 14 001. Standardní vybavení: -řídící systém FANUC 0i mate-MC -diskový zásobník nástrojů -předepnuté kuličkové šrouby -systém čištění vřetene stlačeným vzduchem -plné krytování -tepelný výměník elektrické skříně -prachotěsná elektrická skříň -automatické mazání posuvových šroubů a kluzných ploch -osvětlení pracovního prostoru -trysky chlazení na vřetenu -tříbarevné signalizační světlo -systém oplachování pracovního prostoru -ofukovací pistole pro čištění obrobku a stroje -JOG ruční kolečko Volitelné vybavení: -řídící systémy SIEMENS,MITSUBISHI,FAGOR,HEIDENHAIN -vřeteno 8 000 ot/min -vřeteno 12 000 ot/min -zásobník pro 20 nástrojů – diskový nebo bubnový typ -zásobník pro 24 nástrojů – bubnový typ -čtvrtá řízená osa -dopravník třísek Vertikální obráběcí centra VMC/VML jsou dodávány v široké škále velikostních modifikací s velikostí stolu od 800x420 mm do 2 000x900 mm.

TECHNICKÁ DATA

Vrtačky stolní, sloupové, převodové, magnetické. Neváhejte nás kontaktovat: +420 605 277 628
 

Hlavní menu

Kategorie

Další služby

Optimum sloupová vrtačka Opti B 33 Pro 3003333

Kvalitní sloupová vrtačka - spolehlivá a přesná. Sloupová vrtačka OPTI B 33 Pro nyní za akční cenu. 

Sloupová vrtačka Opti B 40 GSP

AKCE!
Profesionální sloupová vrtačka s převodovým soukolím, elektromagnetickým spínáním strojního posuvu vřetene, závitovým cyklem a chlazením.

INFORMUJTE SE O DALŠÍCH VÝHODÁCH NÁKUPU U NÁS! Stolní vrtačka vysoké kvality - spolehlivá a přesná. Stolní vrtačka OPTI B 17 Pro nyní za akční cenu.